VEGANOVA

NÁŠ PŘÍBĚH A HODNOTY

Veganova spatřila světlo světa v polovině roku 2023, s cílem propojit vášeň ke zdravému životnímu stylu a on-line světu. Veganova ale od začátku není úplně obyčejný e-shop s výživovými doplňky, ale má duši a zastupuje určitou vizi, jak by měl svět postupovat, abychom se měli na naší Zemi o kousek lépe.

Jen pro vegany? Ne!

Přestože Veganova spojuje dvě slova: Vegan a Nova, což značku předurčuje být čistě veganskou, pravdou je, že zde chceme být i pro nevegany. Veganova je vytvořena pro všechny, kterým záleží na tom, co dávají do svého vlastního těla v podobě stravy a výživových doplňků a zároveň jim záleží také na udržitelnosti a přírodě.

"Udržovat tělo v dobré a zdravé kondici je naše povinnost. Jinak nebudeme mít čistou a pevnou mysl." Buddha

Veganova je on-line obchod, který pro Vás předvybírá ty nejkvalitnější světové značky a produkty, které jsou ve vegan kvalitě, s čistou etiketou a (nebo) vyráběny s láskou a určitými hodnotami směrem ke spotřebitelům ak přírodě.

Proč v závorce nebo? Protože není vždy snadné pro značku vyrobit produkt ve vegan certifikaci. Vždy tedy zohledňujeme při výběru produktů a značek i to, jak jsou jejich produkty vyráběny a jaké suroviny jsou použity.

Vize a hodnoty

Mise č.1: Lepší svět!

Značka Veganova zosobňuje vysokou kvalitu nabízených značek a produktů, abychom spolu s Vámi podpořili právě ty výrobce, kteří si to zaslouží, protože berou ohled na spotřebitele i přírodu.

Veganova je zde pro vegany, nevegany, alergiky, atlety, sportovce a pro všechny vyznavače zdravého životního stylu, kterým zároveň záleží na svém zdraví, jakož i udržitelnosti a přírodě.

OBJEVTE
PRÉMIOVÉ PRODUKTY A ZNAČKY

JSME ZDE PRO VÁS OHLEDEM JAKÉKOLIV OTÁZKY

RYCHLÉ DORUČENÍ KURÝREM UPS

NABÍZÍME VÁM TO NEJLEPŠÍ Z NEJLEPŠÍHO, PROTOŽE NA KVALITĚ ZÁLEŽÍ